گالی پروف مقاله چیست؟ | اکسپت و چاپ مقاله در اصفهان توسط پایان نامه من شعبه اصفهان

گالی پروف مقاله چیست؟ | اکسپت و چاپ مقاله در اصفهان توسط پایان نامه من شعبه اصفهان

گالی پروف مقاله چیست؟

گالی پروف مقاله چیست؟ | اکسپت و چاپ مقاله در اصفهان توسط پایان نامه من شعبه اصفهان :

یکی از اصطلاحات مهمی که در پروسه چاپ مقاله حتما با آن برخورد خواهید کرد، بخش گالی پروف مقاله است. در ادامه در این مورد صحبت خواهیم کرد.

همانطور که میدانید، یکی از بهترین راه های ثبت و نشر یافته های جدید علمی، گردآوری و نگارش یک مقاله و چاپ آن در مجلات معتبر علمی است. چاپ مقاله دارای پروسه ای است که باید این پروسه به ترتیب طی شود تا بتواند در سایت مجله نمایه گردد. در این مطلب میخواهیم در مورد گالی پروف مقاله صحبت کنیم.

گالی پروف مقاله چیست؟

زمانی که نویسنده، مقاله را به مجله ارسال میکند، مقاله پس از داوری، در صوتیکه دارای استاندارد  لازم آن ژورنال باشد پذیرش شده و میتواند در پروسه چاپ قرار گیرد. اما قبل از اینکه مقاله چاپ شود، نیازمند آن است که بین مجله و نویسنده مقاله، تعاملاتی صورت گیرد. از این رو مقاله پذیرش شده توسط سردبیر و تیم ادیتوری مجله، فرمت بندی شده و به عنوان آخرین مرحله پیش از چاپ، به نویسنده ارسال میگرد. در این نسخه ارسالی از مجله نویسنده برای آخرین بار این شانس را دارد که هر تغییر جزئی ، ایراد نگارشی، و یا اصلاح مشخصات نویسندگان را در این برگه انجام دهد. البته این تغییرات مربوط به تغییرات محتوایی نیستند، چون محتوای مقاله را داوران تایید کردند و امکان تغییرات در آن نیست.

قواعد و مقررات پروف

پروف مقاله آخرین مرحله قبل از چاپ نهایی مقاله در سایت مجله است که ادیتور، معمولا فایل نهایی را بصورت فایل PDF برای نویسنده مسئول ارسال میکند. نویسنده مسئول وظیفه دارد در کوتاه ترین زمان مشخصات نویسندگان، ایمیل ها و تمام مواردی که برای نویسندگان حیاتی است را به خوبی بررسی و در صورت وجود ایراد، اصلاح نماید. به هیچ عنوان نباید در محتوای اصلی تغییرات اعمال شود و در صورت انجام، ادیتور این حق را دارد که مقاله را به نویسنده بازگشت دهد و یا برای داوری مجدد ارسال نماید. فقط در صورتی میتوان به محتوا دست زد که خود ادیتور از نویسنده اصلاحیه بخواهد. معمولا بین 48 الی 72 ساعت به نویسندگان زمان اعمال اصلاحات داده میشود و دقیقا باید قبلا از تاریخ و ساعت اعلامی مجله نسخه نهایی ایمیل گردد. در صورت تاخیر در ارسال، باعث تاخیر در چاپ مقاله میگردد. در برخی موارد هم ممکن است مقاله به همان صورت مشکل دار چاپ شود که قطعا ایراد داشتن مشخصات نویسندگان باعث مشکلات بزرگی خواهد شد و ممکن است حتی دانشگاه از قبول مقاله سر بازند. در نتیجه باید این مورد را جدی گرفت تا از بروز مشکلات بزرگ جلوگیری شود.

مطب ویژه :
انجام مقاله در تهران با بهترین قیمت

گالی پروف مقاله چیست؟ | اکسپت و چاپ مقاله در اصفهان توسط پایان نامه من شعبه اصفهان

برای چاپ مقاله علمی و پژوهشی و مشاوره انجام پایان نامه دکتری و مشاوره پایان نامه ارشد با ما تماس بگیرید : 09353132500

پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه در ایران

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.