ویرایش مقاله در موسسه پایان نامه من

ویرایش مقاله در موسسه پایان نامه من

ویرایش مقاله

ویرایش مقاله در موسسه پایان نامه من »

ویرایش تخصصی مقاله یکی از مهمترین گام های اکسپت یک مقاله ی علمی است. همان طور که از اسمش مشخص است ، این کار تخصصی است و هر کسی توانایی انجام آن را ندارد.

یک مقاله ی خوب اگر در نوع پژوهش بهترین باشد و محتوای قوی داشته باشد ، بدون ویراستاری درست و تخصصی ، امکان گرفتن پذیرش از مجلات معتبر را ندارد. داوران ژورنال ها معمولا روی ساختار جملات و ایرادات نگارشی حساسیت ویژه ای دارند و در صورت نداشتن این معیارها ، به نویسنده بازگشت داده می شود. شاید برای داوران تلاش شما برای نوآوری در موضوع و روش تحقیق مهم باشد ولی وقتی در شروع مقاله ایرادات نگارشی به چشم بخورد ، شانس جلب نظر داوران و البته خوانندگان را از دست می دهد. خود شما هم با ما موافق هستید که یک مقاله ای که حاصل چندین ماه تلاش و صرف زمان و انرژی است ، ارزش این را دارد که توسط متخصصین رشته ی شما بازبینی و ویرایش شوند تا با رفع ایرادات دستوری و نگارشی ، با اطمینان کامل بتوانید مقالات خود را در اختیار مجلات قرار دهید.

کار ویرایش مقالات ، یک حرفه حساس و تخصصی است و ویراستار باید به تمام اصول و قواعد فنی ، دستوری و املایی متن آگاه باشد. در بخش بعد ، مراحل سه گانه ویراستاری را مورد بررسی قرار می دهیم.

مراحل سه گانه ویراستاری

1.ویرایش فنی:

به کارگیری قواعد و اصول رسم الخطی ، یک دست کردن نوشته ها و اصطلاحات ، پاراگراف بندی و تنظیم ارجاعات

2.ویرایش ساختاری و زبانی:

مطب ویژه :
انجام پایان‌ نامه ارشد در کرمان | انجام پایان‌ نامه دکتری و رساله دکترا در کرمان

رفع خطاهای دستوری ، اصلاح واژگان و زواید

3.ویرایش تخصصی:

اصلاح کلی معایب و بی دقتی های فنی و عملی

موسسه پایان نامه من

موسسه پایان نامه من ، کار خود را از سال 1390 و با اجماع گروهی از بهترین کارشناسان و محققان داخلی ،  در سه بخش چاپ کتاب ، چاپ مقاله و ترجمه تخصصی آغاز کرده و اکنون توانسته است در بیش از 20 شاخه مختلف پژوهشی ، به ارائه خدمات بپردازد. اگر مقالات ISI خود را به اتمام رسانده اید و به دنبال ویراستاران با تجربه میگردید ، موسسه پایان نامه من بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. متخصصان ما در این مجموعه ، همگی از بهترین و با تجربه ترین ویراستاران مقالات هستند و میتوانند در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب ، مقالات ISI شما را ویرایش کنند.

در موسسه پایان نامه من ، امکان ویرایش تمام مقالات تخصصی دانشجویان دوره های ارشد و دکتری برای تمام رشته های علمی ارائه میشود.

ضرورت ویراستاری مقالات علمی

ویرایش تخصصی مقالات ، مخصوصا مقالاتی که به انگلیسی ترجمه می شوند ، برای تمام ژورنال ها علی الخصوص مجلات ایمپکت دار بسیار ضروری است. شاید در نگاه اول ، ترجمه و ویرایش مقاله توسط خود دانشجو بسیار مهم باشد و ما نیز با آن موافقیم ، و معتقدیم که این کار باعث تقویت نگارش و ترجمه فارسی به انگلیسی دانشجویان میشود اما ، باید به این نکته نیز توجه کرد که زمان در انجام پروسه ی پذیرش مقالات بسیار مهم است ، بهمین دلیل ما پیشنهاد میکنیم تا پس از اتمام پروسه ی ویراستاری ، یک متخصص ادیت در رشته ی تخصصی شما ، مقاله را بازبینی کند.خیلی مهم است که ویراستاری مقاله طبق اصول و سلیقه  ی یک ژورنال معتبر ویراستاری گردد نه سلیقه  ی نویسنده! پس ویراستاری یک مقاله بسیارحائز اهمیت است.

مطب ویژه :
آموزش انجام پایان نامه روان شناسی

باید به این نکته اشاره کنیم که یک نویسنده ی ماهر ذاتا یک ویراستار خوب نیست و هنر جابجایی واژه ها و قرار دادن آن ها در جای درست ، یک هنر و تخصص است. در همه جای دنیا ویراستاری نیز مانند کارهای دیگر مثل نویسندگی و مترجمی جایگاه خود را پیدا کرده اند ، اما در ایران متاسفانه هنوز به آنچه باید ، نرسیده است.دلیل آن هم این است که صاحبان اثر تصور میکنند که یک نویسنده باید خودش کار ویراستاری مقاله را انجام دهد و این کار ، خیلی سخت نیست و پول دادن برای آن را بیهوده میدانند.به این نکته توجه کنید که در عصر کنونی هرگاه کتابی یا مقاله ای بسیار مورد توجه قرار گرفته و مخاطبان آن را به خوبی پذیرفته اند ، حتما پشت محتوای قوی آن ، یک ویراستار متخصص نیز حضور داشته است.

برای چاپ مقاله علمی و پژوهشی و مشاوره انجام پایان نامه دکتری و مشاوره پایان نامه ارشد با ما تماس بگیرید : 09353132500

پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه در ایران

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.