مشاوره و آموزش پایان نامه ‌علوم تربیتی

مشاوره و آموزش پایان نامه ‌علوم تربیتی

مشاوره و آموزش پایان نامه ‌علوم تربیتی

مشاوره و آموزش پایان نامه ‌علوم تربیتی

مشاوره و آموزش پایان نامه ‌علوم تربیتی

انجام پایان نامه‌کارشناسی ارشد یا دکتری علوم تربیتی علاوه بر خاتمه دادن به یک دوره تحصیلی، محک خوبی برای دانشجویان این رشته است تا هم سطح دانش و مهارت‌های‌ ویژه‌شان را به منصه ظهور بگذارند و هم به حل مسئله‌ای از میان مشکلات جامعه کمک کنند. علوم تربیتی رشته مهمی در علوم انسانی است که به طور مستقیم با مباحث تعلیم و تربیت انسان‌ها سروکار دارد و علومی که به پرورش و آموزش بشر مرتبط باشد، بدیهی است که بسیار گسترده و حساس است.

این رشته در مقطع کارشناسی ارشد شامل گرایش‌های برنامه‌ریزی آموزشی، برنامه‌ریزی درسی، مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، تحقیقات آموزشی، آموزش بزرگسالان، آموزش و بهسازی منابع انسانی،  مدیریت و برنامه‌ریزی آموزش عالی، علوم تربیتی و تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش می‌شود و در مقطع دکتری گرایش‌های مختلفی مانند تاریخ و فلسفه تعلیم و تربیت، برنامه‌ریزی درسی، روان‌شناسی تربیتی، سنجش آموزش، مدیریت آموزشی و… دارد.

چرا مشاوره نگارش و انجام پایان نامه‌به ما کمک می‌کند؟

گرچه انجام پایان نامه ‌قوی کمی دشوار است، نگارش خوب آن بسیار مهمتر و زمان‌بر است. رشته علوم تربیتی و گرایش‌های متعدد آن از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار است و به همه جنبه‌های تربیتی انسان مرتبط است، بنابراین مشورت گرفتن از استادان راهنما و متخصصان مجرب این رشته برای نوشتن پایان نامه ‌امری ضروری است.

چرا مشاوره پایان نامه‌علوم تربیتی پایان نامه من را انتخاب کنیم؟

بهترین مشاوران در همه گرایش‌های علوم تربیتی استادان دانشگاه هستند، اما احتمال دسترسی دائم به آن‌ها کم است، چون اغلب استادان نمی‌توانند زمان کافی برای دانشجویان اختصاص دهند و مشغله‌ها و امور تحقیقاتی‌ فراوانی دارند، به همین دلیل دانشجویان ناگزیرند به موسسات مشاور معتبر مراجعه کنند. یکی از بهترین و کارآمدترین موسسات علمی پژوهشی برای انجام پایان نامه‌ علوم تربیتی این مجموعه میباشد.

مطب ویژه :
انجام مقاله در رشت با بهترین قیمت

محققان و پژوهشگران باتجربه

موسسه  با ارائه انواع خدمات جامع و حرفه‌ای برای انجام پایان‌نامه علوم تربیتی و گرایش‌های آن سال‌هاست در خدمت دانشجویان است و در این کار از تجربه ارزشمند مشاورانی متخصص و استادانی بنام بهره می‌برد.

سرعت عمل و دقت

مشاوران  هم بر سرعت عمل شما خواهند افزود و شما را از رفتن به مسیرهای اشتباه و دوباره‌کاری بازمی‌دارند و هم با بهره‌گیری از تبحر و تجربیات ارزشمندشان بر دقت شما می‌افزایند تا از کوچک‌ترین نکات و ظرایف کار غفلت نکنید و کیفیت پایان نامه‌ شما حفظ شود.

آینده تحصیلی و شغلی

بدیهی است کیفیت بالای پایان نامه‌ منجر به کسب نمره عالی و در نتیجه اعتبار تحصیلی دانشجویان خواهد شد و این امر برای یافتن شغلی مناسب و آینده کاری بهتر تاثیر بسیاری دارد. همچنین به چاپ مقاله ISI و پذیرش راحت‌تر مقاله‌تان کمک شایانی خواهد کرد.

روال انجام پایان نامه‌ کارشناسی ارشد و دکتری علوم تربیتی

نوشتن پایان نامه‌ کارشناسی ارشد و رساله دکتری علوم تربیتی مانند سایر رشته‌ها قواعد و اصول استانداردی دارد و باید با دقت مراحلش را انجام دهیم که عبارت‌اند از:

انتخاب موضوع پایان نامه ‌علوم تربیتی

انتخاب موضوع پایان نامه‌ مرحله نخست برای نگارش آن است، به همین دلیل باید دانشجویان با دقت به ارزیابی موضوعات پایان نامه‌‌های علوم تربیتی نوشته‌شده در سال‌های قبل بپردازند و با در نظر گرفتن علاقه و توانمندی‌شان موضوعی مناسب را انتخاب کنند؛ موضوعی که جدید و جذاب باشد. شرکت در جلسات دفاع دانشجویان دیگر نیز کمک موثری در گسترش زاویه دید و خلاقیت دانشجویان است.

اطمینان از تکراری نبودن موضوع پایان نامه‌

در انتخاب موضوع همواره یک نگرانی مهم در ذهن دانشجویان وجود دارد؛ این‌که نکند موضوع آن‌ها تکراری باشد!

مطب ویژه :
درخواست پایان نامه از نویسنده 

 این مساله به‌سادگی قابل حل است و دانشجو باید پیش از آغاز هر کاری، ابتدا موضوع را چک کند و برای چک کردن آن، بهترین و ساده‌ترین روش، مراجعه به وبسایت ایرانداک است. پس از آشنایی  با نحوه جستجوی پایان نامه‌ در وبسایت ایرانداک به‌راحتی می‌توانید مطمئن شوید که آیا موضوع شما پیش از این کار شده است یا خیر.

نوشتن پروپوزال  پایان نامه ‌علوم تربیتی

مرحله بعدی، نوشتن پروپوزال است؛ این کار نیز طبق اصول خاصی باید انجام شود که در این سایت در مطالب گوناگون درباره آن توضیح داده‌ایم. نوشتن پروپوزال علوم تربیتی دقیق و گویا در تایید آن توسط داوران نقش مهمی دارد و خوب است در این ‌باره از مشاوران موسسه  راهنمایی بگیرید.

فصل‌بندی پایان نامه‌ علوم تربیتی

فصل‌بندی پایان نامه‌ باید با رعایت قوانین عمومی و دستورالعمل‌های دانشگاه محل تحصیل انجام شود، زیرا معمولا دانشگاه‌ها شیوه‌نامه و قواعد خاصی برای دانشجویان‌شان وضع می‌کنند. بر اساس قواعد کلی، پایان‌نامه به فصول مقدمه، پیشینه تحقیق، روش تحقیق، نتایج، و نیز بحث و پیشنهادها تقسیم می‌شود.

جلسه دفاع از پایان نامه‌

جلسه دفاع از پایان نامه‌ علوم تربیتی، روز کسب نتیجه نهایی پس از تحقیقات علمی و نگارش پایان‌نامه است. گفتنی است تسلط بر نحوه ارائه پژوهش و پاسخگویی شفاف و قانع‌کننده به سوالات داوران بر نتیجه بسیار اثرگذار است.

چاپ مقاله در مجلات علمی و پژوهشی | چاپ مقاله در مجلات علمی و پژوهشی

برای چاپ مقاله علمی و پژوهشی و مشاوره انجام پایان نامه دکتری و مشاوره پایان نامه ارشد با ما تماس بگیرید : 09353132500

 پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه در ایران

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.