اکسپت و چاپ مقاله سه روزه یک هفته یکماه دوماه با بالاترین کیفیت

اکسپت و چاپ مقاله سه روزه یک هفته یکماه دوماه با بالاترین کیفیت

اکسپت و چاپ مقاله سه روزه یک هفته یکماه دوماه با بالاترین کیفیت

اکسپت و چاپ مقاله سه روزه یک هفته یکماه دوماه با بالاترین کیفیت :

جهت اخذ اکسپت و چاپ مقاله در مجلات معتبر می توانید از طریق سایت پایان نامه من اقدام نمایید ما این راه دشوار و طولانی را برای شما هموار خواهیم کرد تا در کمترین زمان به نتیجه برسید.

مراحل اکسپت و چاپ مقاله در مجلات معتبر برای بسیاری از دانشجویان دکتری و ارشد می تواند دغدغه اساسی باشد. ما در این محتوا به اختصار این مراحل را توضیح داده و در صورت نیاز می توانید از طریق همین سایت سایت پایان نامه من بدون عضویت،برایهمین خدمات سفارش خود را ارسال نموده و از طریق اطلاعات تماس موسسه بصورت رایگان مشاوره بگیرید.

1) انتخاب عنوان بهتر و مناسب برای مقاله

عنوان مقاله، بخش اصلی و مهم یک تحقیق است اگر عنوان مناسبی انتخاب نکنید ؛ در کل تاثیر منفی روی مقاله شما خواهد گذاشت. با انتخاب عنوان جذاب، کوتاه و جدید میتوانید نظر دوران یك مجله علمی را به خود جلب نماید. چرا که مقاله شما از بین هزاران مقاله ی ارسالی مقایسه خواهد شد لذا انتخاب عنوان مناسب تاثیر به سزایی در اکسپت و چاپ مقاله شما دارد.

2) نحوه ی نوشتن مقاله

گام بعدی برای اکسپت و چاپ نوشتن یک مقاله مناسب است. که استاندارد مقاله نویسی باید رعایت شود، دارای محتوای بروز ی باشد، از نظر روش شناسی تمام جوانب رعایت شده باشد و همچنین در آن از منابع جدید و معتبری استفاده شده باشد. بهتر است تا حد امکان از منابع دو سال اخیر و در صورت کم بودن مقالات از مقالات ۵ سال اخیر استفاده نمایید.

مطب ویژه :
چاپ مقاله رشته آمار | اکسپت مقاله رشته آمار | مقاله رشته آمار

3) ترجمه تخصصی مقاله بصورت نیتیو

مقاله باید به زبان روان و قابل فهم نوشته شود برای مجلات خارجی ترجمه ی مقاله را دست کم نگیرید حتما از مترجمین ماهر که بصورت تخصصی انجام می دهند استفاده کنید این بخش بسیار حائز اهمیت می باشد مقاله زمانی از نظر دوران پذیرفته خواهد شد که علاوه برگام های نخست، زبان انگلیسی بصورت روان و تخصصی نوشته شود.

4) انتخاب مجله معتبر و مرتبط : مجلات معتبر، اکثرا تخصصی بوده و مطابق با زمینه (اسکوپ) تعریف شده خود، اقدام به پذیرش و داوری مقالات می کنند و چنانچه عنوان و یا مطالب مقاله با زمینه های تخصصی مجله انطباق نداشته باشد معمولا ظرف مدت یک هفته مقاله را رد (ریجکت) می کنند.

5) ویرایش مقاله به فرمت مجله : اگر مقاله به ژورنال های معتبر ارسال می شود، قبل از ارسال لازم است تا مقاله ویرایش شده و بر اساس دستورالعمل قید شده در سایت مجله، فرمت بندی شود.

6) سابمیت مقاله : بعد از آماده شدن مقاله، آن را از طریق ایمیل یا بصورت آنلاین در پنل مجله انتخابی ارسال می شود.

پس از یافتن یک مجله مناسب باید مقاله خود را سابمیت کنید یعنی برای داوران مجله ارسال نمایید. برخی از مجلات به شیوه سنتی و از طریق ایمیل مقالات شما را می پذیرند اما برخی دیگر سیستم سابمیت آنلاین دارند که شما می توانید هر روز فرایند داوری مقالات خود را بررسی کنید.

7) واریزی هزینه : برای چاپ مقاله در ژورنال های معتبر، عمدتا هزینه ای با عنوانPublication Fee از نویسنده مقاله دریافت می شود که مقدار آن برای ژورنال ها و مجلات مختلف، متفاوت است. پرداخت هزینه چاپ مقالات، عمدتاً به صورت آنلاین و از طریق کارتهای اعتباری ویزا و مستر و همچنین حساب پی پال صورت می گیرید.

مطب ویژه :
چاپ مقاله مهندسی رباتیک | اکسپت مقاله مهندسی رباتیک

برای چاپ مقاله علمی و پژوهشی و مشاوره انجام پایان نامه دکتری و مشاوره پایان نامه ارشد با ما تماس بگیرید : 09353132500

پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه در ایران

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.