انجام رساله دکتری تهران

انجام رساله دکتری تهران

انجام رساله دکتری تهران

انجام رساله دکتری تهران :

این بخش به شما کمک می کند فرآیند انجام پایان نامه، رساله و یا گزارش سالانه مقطع کارشناسی علوم ، کارشناسی رشته علوم انسانی و هنر ، کارشناسی مهندسی ، کارشناسی ارشد علوم ، کارشناسی ارشد پژوهشی ، کارشناسی ارشد مهندسی ، دکتری تخصصی ، دکتری تخصصی پژوهشی – و یا هر مدرک دیگری را به صورت منطقی و خوانا انجام دهید.

در ادامه این بخش توصیه هایی دقیق در مورد ابعاد مختلف انجام پایان نامه و رساله دکتری ارائه شده است. بخش هایی را که برایتان مفید و کاربردی است مطالعه کنید، آنچه را که برایتان کمک کننده است یاد بگیرید و بقیه موارد را رها کنید.

فرض ما بر این است که شما پایان نامه خود را بر روی یک کامپیوتر تایپ می کنید، تا حدی از مهارت های پایه پردازش واژه برخوردار هستید و برای جستجوی ادبیات به کتابخانه هایی دسترسی دارید.

قوانین کدام است؟

چند قانون برای انجام پایان نامه یا رساله دکتری وجود دارد. این قوانین و قواعد عمدتا مربوط به چارچوب و قالب مطالعه شما است (تعداد نسخه ها، طرح کلی، صفحه عنوان، چکیده یا خلاصه، جلد و صحافی) و این قوانین بین دپارتمان ها و دانشگاه ها متفاوت هستند. سعی کنید هر چه زودتر با قوانین نگارشی محل تحصیل خود آشنا شوید.

مطب ویژه :
انتخاب موضوع برای پایان‌نامه ارشد و نکاتی برای انتخاب موضوع پایان‌نامه ارشد

در حالیکه تعداد قوانین موجود اندک است، اما قراردادهای متعددی وجود دارد- شیوه نگارش که باید همگی مطابق آن عمل کنیم چرا که این روش شیوه ای مناسب برای انتقال اطلاعات است. هر رشته ای قراردهای خاص خود را از نظر ساختار پایان نامه و رساله دارد. بهترین راه برای کشف این قراردادها در حوزه پژوهشی خود و دپارتمان خود این است که از استاد راهنمای خود بخواهید یک پایان نامه یا رساله خوب در رشته خود را به عنوان یک راهنما برای شکل، محتوا و سبک به شما معرفی کند.

ساختار

همانند هر داستان دیگری، ساختار یک پایان نامه یا مقاله علمی از سه بخش تشکیل شده است: بخش آغازین، میانی و پایانی. آخرین شکل و ساختار پایان نامه یا رساله شما احتمالا مشابه حالت زیر خواهد بود:

بخش آغازین:

صفحه عنوان
چکیده
تقدیم
تقدیر و تشکر
فهرست محتوا
فهرست اشکال
فهرست جداول
فهرست پیوست ها
فهرست حروف اختصاری (در برخی رشته ها تحت عنوان فهرست علائم و اختصارات شناخته می شود)
مقدمه (شامل مروری بر ادبیات)

بخش میانی:

مواد و روش ها/تکنیک های آزمایشی
نتایج

بخش پایانی:

بحث
منابع (در برخی رشته ها موسوم به کتابشناسی-فهرست کتب)
واژه نامه
پیوست ها
مقالات منتشر شده

شاید تمام بخش های فوق در پایان نامه یا رساله شما وجود نداشته باشد، اما این طرح کلی بهترین ساختار را جهت برنامه ریزی برای نگارش در اختیار شما قرار می دهد. در صورت داشتن هرگونه سوال با ما در ارتباط باشید.

 

 

برای چاپ مقاله علمی و پژوهشی و مشاوره انجام پایان نامه دکتری و مشاوره پایان نامه ارشد با ما تماس بگیرید : 09353132500

مطب ویژه :
انجام پایان نامه داروسازی | مشاوره انجام نگارش ویرایش نوشتن پایان نامه داروسازی

پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه در ایران

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.