استخراج مقاله ISI از پایان نامه

استخراج مقاله ISI از پایان نامه

استخراج مقاله ISI از پایان نامه

استخراج مقاله ISI از پایان نامه :

ما محققان و مترجمین در موسسه پایان نامه من گردهم آمده ایم تا برای دانشجویان و اساتیدی که نیاز به استخراج مقاله ISI از پایان نامه، ترجمه تخصصی، معرفی مجلات معتبر ISI و همچنین بفرمت بندی و سابمیت آن به مجله منتخب، خدماتمان را با کیفیت بالا ارائه می دهیم.

برای دریافت 2 نمره ی پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد نیاز به استخراج مقاله دارید اگر مهارت مقاله نویسی ندارید و یا زمان کافی برای نوشتن مقاله از پایان نامه نداشته باشید، می توانید از محققان موسسه پایان نامه من مشاوره و کمک بگیرید. محقق ما ابتدا با بررسی کلیات پایان نامه شما، نظر خود را نسبت به کیفیت مقالات قابل استخراج بیان می کند، مثلا تعداد مقالاتی که می توان از پایان نامه شما استخراج کرد و یا عناوین قابل استخراج را پیشنهاد می دهد و همچنین اعلام می کند مقالاتی که استخراج می شود در چه سطحی خواهد بود، پژوهشی یا مروری بودن مقالات را ابتدا مشخص خواهد کرد و سپس اقدام می شود. بنابه متغیرهای یک پایان نامه ارشد، می توانیم حداقل دو مقاله استخراج کنیم برای ثبت سفارش خود از طریق ایمیل فایل ورد پایان نامه ی ارزشمندتان را به کارشناس مربوطه ارسال نمایید، بعد از 12 ساعت عناوین قابل استخراج با بررسی محقق مان برای شما از طریق همان ایمیل ارسال خواهد شد.

شرایط هزینه و زمان تحویل مقاله مستخرج از پایان نامه به شرح زیر می باشد:

  • هزینه استخراج مقاله از یک پایان نامه فارسی 230 هزارتومان (به ازای هر مقاله بیشتر ، 200هزارتومان هزینه بیشتر خواهد بود).
  • هزینه استخراج مقاله از پایان نامه لاتین 750 هزارتومان
  • زمان تحویل 3روزه کاری می باشد

بعد از استخراج مقاله خدمات زیر را ارائه می دهیم:

مطب ویژه :
انجام پروژه برنامه نویسی و کامپیوتری | انجام تمامی سفارشات و پروژه های برنامه نویسی

ترجمه تخصصی مقاله در سطح نیتیو

معرفی مجلات معتبر ISI

فرمت بندی مقاله و سابمیت آن به مجله مورد نظر

پیگیری تا حصول نتیجه

برای چاپ مقاله در مجلات ISI، علاوه بر محتوای قوی و بروز نیاز به ترجمه تخصصی مقاله دارید. این امر بسیار حائز اهمیت می باشد. چرا که داوران باید زبان مقاله شما به راحتی متوجه و نسبت به آن داوری کنند در غیر اینصورت بدون بررسی ریجکت خواهد شد. یعنی علت اصلی ریجکت مقالات نداشتن زبان تخصصی مقالات می باشد. برای همین منظور، توسط شبکه مترجمین پایان نامه من مقاله شما را بصورت فوق تخصصی و تضمینی با کیفیت بالا در سطح نیتیو انجام خواهیم داد.

بعد از ترجمه مقاله نسبت به انتخاب مجله ISI، فرمت بندی و سابمیت مقاله اقدام و تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم نمود.

 

برای چاپ مقاله علمی و پژوهشی و مشاوره انجام پایان نامه دکتری و مشاوره پایان نامه ارشد با ما تماس بگیرید : 09353132500

پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه در ایران

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.