آموزش پایان نامه مشاوره

colege 117

آموزش پایان نامه مشاوره

آموزش پایان نامه مشاوره

 

رشته مشاوره از رشته‌های دانشگاهی است که دروس آن با گرایش‌های رشته روان‌شناسی مشابهت بسیاری دارد، چون هر دو رشته مباحث علوم روان‌شناختی را بررسی و مطالعه می‌کند، اما در مشاوره هدف اصلی عبور از بحران و به طور کلی پیشگیری از بروز مشکلات روحی و روانی است و روان‌شناسی با آسیب‌شناسی و مطالعه اختلالات روانی به درمان بیماران کمک می‌کند و در برخی دروس تفاوت دارند. مشاوره در مقطع کارشناسی ارشد گرایش‌های متفاوتی دارد؛ مانند مشاوره خانواده، مشاوره مدرسه، مشاوره شغلی و مشاوره توانبخشی. همچنین تحصیل در این رشته در مقطع دکتری امکان‌پذیر است. با توجه به گستردگی و پیچیدگی مباحث این علم قطعا در مطالعات و پژوهش‌های این رشته و نیز انجام پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکتری مشاوره مسائل مختلف و ظرافت‌های خاصی وجود دارد، بنابراین راهنمایی و مشاوره استادان در مسیر تحقیقات و انجام پایان نامه بسیار مفید و موثر است.

چرا مشاوره نگارش و انجام پایان نامه به ما کمک می‌کند؟

انجام پایان نامه مشاوره قوی و باکیفیت بسیار سخت و زمان‌بر است و بدون راهنمایی و مشاوره استادان این رشته نیز سخت‌تر خواهد شد، زیرا رشته مشاوره همه جنبه‌های زندگی را شامل می‌شود و مباحث گسترده و گوناگونی را در بر می‌گیرد، از این‌رو لازم است از مشورت و همفکری متخصصان این رشته برای نوشتن پایان نامه استفاده کرد و به همه نکاتی که آنان متذکر می‌شوند، با دقت و به طور کامل پرداخت.

چرا موسسه پایان نامه ارزان را انتخاب کنیم؟

انتخاب مشاور متخصص در هر کاری تضمین‌کننده ارتقای کیفیت آن است. بر همین اساس موسسه معتبر  از استادان مجرب و کاربلد در تشکیل تیمی حرفه‌ای استفاده کرده و همواره آماده ارائه خدمات جامع به دانشجویان برای انجام پایان نامه است.

محققان و پژوهشگران باتجربه

موسسه در جامعه علمی و بین دانشجویان سال‌های گذشته کاملا مشهور و خوشنام است، زیرا در حوزه مشاوره، استادان همکار در موسسه ما سوابق درخشانی دارند و سال‌هاست با تلاش و مسئولیت‌پذیری دلسوزانه در همه مراحل انجام پایان نامه مشاوره همراه و همگام دانشجویان هستند.

سرعت عمل و دقت

مشاوران  با برنامه زمان‌بندی دقیق بر اساس تاریخ جلسه دفاع به دانشجویان کمک می‌کنند که هم بر سرعت عمل آنان افزوده شود تا به‌موقع پایان‌نامه‌شان را تحویل دانشگاه دهند و هم با استفاده از تجربیات ارزشمندشان بر دقت دانشجویان می‌افزایند تا هیچ نکته و ابهامی در مسیر تحقیقات‌شان باقی نماند.

آینده تحصیلی و شغلی

تضمین آینده تحصیلی و شغلی از اهداف اصلی دانشجویان است و ارائه پایان نامه خوب و کسب نمره عالی در مسیر پیشرفت آن‌ها نقش مهمی دارد. همچنین دانشجویان می‌توانند با استخراج مقاله‌ای خوب از پایان‌نامه‌شان و چاپ آن در مجلات ISI در دانشگاه‌های بزرگ راحت‌تر پذیرفته شوند.

روال انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مشاوره

در مسیر انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری روندی مشخص وجود دارد که به ترتیب و با در نظر گرفتن اصول و قواعدش باید طی شود که به‌ طور کلی به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

انتخاب موضوع

برای انجام پایان نامه باید موضوعی انتخاب کنیم که جدید و جذاب باشد، کاربردی باشد و به حل مشکلی در جامعه کمک کند و مهمتر از همه باید مورد علاقه دانشجو باشد؛ بنابراین دانشجویان لازم است با دقت به مطالعه موضوعات نوشته‌شده بپردازند و موضوعی جدید را بیابند. همچنین خوب است برای آشنایی با دیدگاه استادان و خلق ایده‌های جدید در جلسات دفاع دانشجویان دیگر این رشته هم شرکت کنند.

نوشتن پروپوزال مشاوره

از مراحل مقدماتی و حساس در انجام نگارش پروپوزالی استاندارد و جذاب است. برای نوشتن پروپوزال باکیفیت، بی‌نقص، گویا و قابل قبول بهتر است از راهنمایی مشاوران موسسه ما استفاده کنید؛ کارشناسان ما به شما کمک می‌کنند تا اصول نگارش صحیح پروپوزال مشاوره را رعایت کنید تا بتوانید نظر هیات داوران را جلب کنید و موضوع‌تان را به تایید نهایی برسانید.

فصل‌بندی پایان نامه

به طور معمول پایان نامه به فصول مقدمه، پیشینه تحقیق، روش تحقیق، نتایج، و بحث و پیشنهادها تقسیم می‌شود و البته نوشتن هر فصل قواعد خاص خودش را دارد، اما بسیاری از دانشگاه‌ها دستورالعمل‌های ویژه‌ای تدوین می‌کنند که دانشجویان ملزم به رعایت آن‌ها هستند، به همین دلیل دانشجویان باید شیوه‌نامه دانشگاه‌شان را مطالعه کنند و قوانین آن‌ها را نیز در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مشاوره به طور دقیق و کامل اجرا کنند. گفتنی است که اکثر این قواعد در کلیات یکسان‌اند و اغلب در جزئیات تفاوت دارند.

جلسه دفاع از پایان نامه

برگزاری جلسه دفاع از پایان نامه مشاوره آخرین مرحله مهم و پراسترس برای دانشجویان این رشته است؛ بنابراین دانشجویان باید با آمادگی کامل و تسلط بر مباحث پایان‌نامه‌شان در مقابل هیات داوران حاضر شوند و با اعتمادبه‌نفس از دستاوردها و نتایج پژوهش خود دفاع کنند و اثرات مثبت آن بر جامعه علمی و زندگی انسان‌ها را شرح دهند. یادآوری می‌کنیم مشاوران موسسه  در برگزاری جلسات دفاع موفق و رسیدن به نتیجه عالی همراه دانشجویان خواهند بود و با یادآوری نکات کلیدی و ظریف، خدمات مشاوره‌ای بی‌نظیر و به‌روزی به دانشجویان ارائه خواهند داد.

چاپ مقاله در مجلات علمی و پژوهشی | چاپ مقاله در مجلات علمی و پژوهشی

برای چاپ مقاله علمی و پژوهشی و مشاوره انجام پایان نامه دکتری و مشاوره پایان نامه ارشد با ما تماس بگیرید : 09353132500

 پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه در ایران

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.