آموزش انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر

آموزش انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر

آموزش انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر

آموزش انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر کاری بسیار سخت است و نیاز به مطالعه دقیق و زمان کافی دارد. ارائه موضوعات جدید و پیشرفت سریع تکنولوژی در این رشته، کار دانشجویان را سخت کرده است. اما تقریبا همه دانشجویان رشته کامپیوتر با علم به مشکلاتی که سر راهشان هست این رشته را انتخاب می‌کنند و می‌دانند باید راهی دشوار و پر پیچ و خم برای انجام پایان نامه کامپیوتر طی کنند.

چرا مشاوره نگارش و انجام پایان نامه به ما کمک می‌کند؟

اگرچه هر فرد با سختکوشی و تلاش بسیار قادر به انجام پایان نامه به‌تنهایی نیز است اما نمی‌توان حضور مشاور با تجربه را در سرعت بخشیدن به انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر نادیده گرفت. مشاور در انجام پایان نامه با جهت‌دهی صحیح به تحقیقات دانشجو از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری می‌کند در بالا رفتن کیفیت تحقیقات تاثیر قابل توجهی دارد. مشاور پژوهشی ممکن است از اساتید دانشگاهی باشد و در صورتی که زمان کافی در اختیار داشته باشد به خوبی دانشجو را راهنمایی کند. گاهی نیز فارغ التحصیلانی که اکنون در مقطع بالاتر مشغول به تحصیل‌اند و زمینه تحقیقاتی مشابهی دارند راهنمای خوبی برای دانشجو هستند. حضور این دسته در کنار دانشجو این مزیت را دارد که افراد به خوبی دغدغه‌های دانشجو را درک می‌کنند و راه‌حل‌هایی متناسب ارائه می‌دهند.

چرا مشاوره پایان نامه مهندسی کامپیوتر پایان نامه ارزان را انتخاب کنیم؟

اصلا عجیب نیست که همه دانشجویان دسترسی به مشاوری در دانشگاه نداشته باشند؛ هم اساتید دانشگاه بسیار پرمشغله‌اند و هم ممکن است فارغ التحصیلان در موضوع انتخابی تجربه‌ای نداشته باشند. در چنین شرایطی بهترین راه حل کمک گرفتن از موسسات علمی پژوهشی خارج از دانشگاه است. همکاران ما  همیشه آماده خدمات رسانی به دانشجویان، مشاوره و انتقال تحربیات به آنان هستند.

محققان و پژوهشگران با تجربه

وقتی از مشاور برای انجام پایان نامه کامپیوتر صحبت می‌کنیم باید از بابت تجربه و سوابق تحصیلی‌اش آسوده خاطر باشیم.  تنها با مشاورانی همکاری می‌کند که سوابق تحقیقاتی درخشانی در آموزش، نگارش مقاله ISI و پژوهش دارند.

سرعت عمل و دقت

هرچه روند انجام پایان نامه کامپیوتر سریعتر و دقیقتر باشد دانشجو تمرکز بیشتری خواهد داشت و از استرس بدور خواهد ماند. این امر تنها با کمک محققان و پژوهشگران با تجربه میسر خواهد شد زیرا که به مسیر نگارش پایان نامه به خوبی آگاهند و با آموزش‌های لازم و ضروری، دانشجو را در مسیر درست هدایت می‌کنند.

آینده تحصیلی و شغلی

اگرچه به نظر می‌رسد انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر آخرین قدم برای دانشجو است اما در واقع اولین قدم برای آینده تحصیلی و شغلی دانشجو است. بنابریان بسیار حائز اهمیت است که دانشجو بتواند به بهترین شکل نگارش پایان نامه کامپیوتر را به انجام برساند تا پس از آن برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و همینطور پذیرش و چاپ مقاله ISI مشکلی نداشته باشد.

خدمات مشاوره انجام پایان نامه کامپیوتر در موسسه

 پایان نامه نویسی و پروپوزال نویسی

 رساله نویسی و پروپوزال نویسی

 مقاله نویسی

چاپ کتاب

· ترجمه مقالات به انگلیسی

 مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی

 چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی

 تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری

 الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی

اکنون خوب است نگاهی بیندازیم به روند انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر

انتخاب موضوع

روند انجام پایان نامه کامپیوتر، با انتخاب موضوع آغاز می‌شود. با توجه به تغییرات سریع در این رشته بهتر است حتما از موضوعات جدید و مورد بحث روز موضوع انتخاب شود. موضوعاتی در زمینه یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، نه تنها برای دانشجویان رشته کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی جذاب است بلکه سایر گرایش‌های این رشته را نیز به خود جذب می‌کند. مشاوره با اساتید راهنمای جوان و جویای نام در انتخاب موضوع بسیار کارامد خواهد بود. حضور در جلسه دفاع پایان نامه کامپیوتر دانشجویان نیز برای گرفتن ایده و انتخاب موضوع پایان نامه بسیار سودمند است. شاید بهتر باشد از همان ترم اول و ورود به دانشگاه به فکر انتخاب موضوع باشید. زیرا هرچه زمان بیشتر را صرف تحقیق برای انتخاب موضوع کنید اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد و در ادامه راه به مشکل نخواهید خورد.

اطمینان از تکراری نبودن موضوع پایان نامه

انتخاب موضوع برای انجام پایان نامه کامپیوتر به خودی خود کاری دشوار است. حال فکر کنید موضوعی که برای آن وقت زیادی صرف شده تکراری از آب درآید. بهترین حالت این است که قبل از شروع کار و تحقیق و در واقع همان موقعی که تعدادی موضوع پیش روی است و انتخاب نهایی هنوز انجام نشده، تکراری نبودن موضوع پایان نامه به طور کامل چک شود. شاید ابتدا این امر کمی دشوار بنماید اما اگر از مشاوران کمک بگیریم حتما زمینه‌های جدید را اطلاع می‌دهند. اما یک راه ساده برای چک کردن موضوع پایان نامه، وبسایت ایرانداک است؛ با آشنایی با نحوه جستجو پایان نامه در وبسایت ایرانداک به راحتی می‌توانید از تکراری نبودن موضوع پژوهش خود اطمینان پیدا کنید.

نوشتن پروپوزال

معمولا قبل از نوشتن پروپوزال، هم موضوع پایان نامه به طور کامل مشخص شده و تایید استاد راهنما گرفته شده است و هم اهداف و راه حل رسیدن به هدف مورد بحث قرار گرفته است. به همین دلیل می‌توان گفت که نوشتن پروپوزال اغلب چندان دشوار نیست؛ تنها کافی است که آنچه را در ذهن قبلا مرور کرده‌اید اکنون به طور منظم و در ساختاری مشخص، که دانشگاه تعیین کرده، بنویسید برای ارائه به استاد راهنما و دانشگاه آماده کنید.

در نوشتن پروپوزال باید چرایی انجام پژوهش را به خوبی و با دلایل کافی ارائه دهید و سپس به طور خلاصه به ذکر راه‌حل‌ها و روش مورد نظر برای تحقیق بپردازید. آنچه در نوشتن پروپوزال اهمیت دارد همراه کردن ذهن و جهت دهی به محتویاتی است که قرار است راهگشای پژوهش شما باشد. فراموش نکنید که اگرچه قبل از نوشتن پروپوزال موضوع به تایید استاد راهنما می‌رسد اما باید پروپوزال به گونه‌ای قابل قبول و قانع کننده نوشته شود تا نمایانگر تحقیقات ابتدایی دانشجو پیش از شروع کار باشد.

فصل بندی پایان نامه

تقریبا تمامی دانشگاه‌ها فصل‌بندی مشابهی در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر لحاظ می‌کنند و در کلیات تا حدود زیادی مشابهند. با این حال بهتر است قبل از شروع به کار دستورالعمل‌های نگارش پایان نامه به خوبی مطالعه شود.

مقدمه

نوشتن مقدمه برای انجام پایان نامه کامپیوتر شامل توضیحاتی است که بسیاری از آنها پیشتر و در پروپوزال ذکر شده است. در واقع در این بخش باید خلاصه ای از دلایل خود برای انجام پژوهش را برشمارید، به طور کلی از روش پیشنهادی خود صحبت کنید و بگویید چه اهدافی را دنبال می‌کنید.

پیشینه تحقیق

فصل دوم پایان نامه به تحقیق و جستجو در پژوهش‌های مشابه قبلی اختصاص دارد. در این فصل باید تحقیقات قبلی با استناد به مقاله‌های منتشر شده و یا کتاب‌ها مرور شود.

روش تحقیق

فصل سوم پایان نامه به شرح کامل روش تحقیق اختصاص دارد. در این فصل، دانشجو به طور کامل جزئیات روش پیشنهادی خود را مطرح می‌کند و تمامی فرمول‌ها، پایگاه‌های داده و هر آنچه مورد استفاده قرار داده است، را ذکر می‌کند.

نتایج

یکی از فصل‌های مهم در نگارش پایان نامه کامپیوتر فصل چهارم است که به شرح نتایج اختصاص دارد. در این بخش بهتر است دانشجو نتایج کار خود را به طور گرافیکی و با جداول و نمودارها به تصویر بکشد تا خوانایی آن برای اساتید و داوران بهتر و بیشتر باشد.

بحث و پیشنهادات

فصل آخر پایان نامه اغلب به جمع بندی کلی اختصاص دارد. مقایسه نتایج تحقیق با سایر روش‌هایی که برای حل مسئله پیشتر به کار گرفته شده‌اند اغلب در این فصل انجام می‌شود. همچنین دانشجو با توجه به تحقیق و پژوهشی که انجام داده، اکنون باید پیشنهاداتی برای تکمیل تحقیق و یا پژوهش در بخشی دیگر ارائه دهد.

جلسه دفاع از پایان نامه

یکی از پر‌استرس‌ترین روزها در فرآیند انجام پایان نامه کامپیوتر روز دفاع است؛ هنگامی که دانشجو باید چکیده‌ای از چندین ماه کار و تلاش شبانه‌روزی را به بهترین شکل ارائه دهد. مسلما آماده شدن برای چنین روزی اهمیتی فوق‌العاده دارد. دانشجو باید مطمئن باشد که در روز دفاع همه چیز در جای خود قرار دارد و هیچ بی‌نظمی دیده نمی‌شود.

خواندن چندباره پایان نامه کمک می‌کند تا به جزئیات به طور کامل مسلط شود؛ تسلط کامل نه تنها در ارائه روز دفاع کاملا موردی چشمگیر است بلکه باعث می‌شود تا دانشجو به خوبی از پس سوالات بعد از جلسه دفاع هم برآید. هر چه دانشجو توانایی بیشتری در انتقال مفاهیم داشته باشد و به خوبی از عهده شرح دادن پژوهش خود برآید نمره بهتری خواهد داشت.

نمی‌توان انکار کرد که آماده کردن فایل دفاعی که کم و کسری نداشته باشد و مراحل پژوهش و پایان نامه را به خوبی توضیح داده باشد جزء مهم و تاثیرگزاری در روز دفاع است. همیشه به خاطر داشته باشید که زیبایی فایل ارائه قطعا توجه اساتید را به خود جلب خواهد کرد. البته زیبایی نباید از بین برنده سادگی باشد. بهتر است تصاویر و نمودارهای جذابی برای فایل ارائه در نظر گرفته شود تا درک نتایج پژوهش ملموس‌تر باشد.

چاپ مقاله در مجلات علمی و پژوهشی | چاپ مقاله در مجلات علمی و پژوهشی

برای چاپ مقاله علمی و پژوهشی و مشاوره انجام پایان نامه دکتری و مشاوره پایان نامه ارشد با ما تماس بگیرید : 09353132500

 پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه در ایران

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.