آموزش انجام پایان نامه مهندسی برق

آموزش انجام پایان نامه مهندسی برق

آموزش انجام پایان نامه مهندسی برق

آموزش انجام پایان نامه مهندسی برق

مهندسی برق یکی از رشته‌های جذاب، پرطرفدار و مورد توجه دانشگاهی است که در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد گرایش‌های مختلفی دارد؛ مانند الکترونیک، مخابرات، کنترل، قدرت، مهندسی پزشکی، مهندسی هسته‌ای و مهندسی کامپیوتر که هر یک گرایش‌های تخصصی‌تری نیز دارند و در مقطع دکتری پیگیری می‌شوند. اما آنچه دغدغه ذهن تمام دانشجویان این رشته است، انجام پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی برق است؛ کاری که بسیار سخت است و باید زمان زیادی برای آن صرف کرد.

چرا مشاوره نگارش و انجام پایان‌نامه به ما کمک می‌کند؟

انجام پایان‌نامه مهندسی برق بسیار زمان‌بر و سخت است و دانشجویان برای این‌که در نگارش آن درست و اصولی پیش بروند و دچار اشتباه‌های رایج نشوند، باید حتما از کمک متخصصان و استادان استفاده کنند.

چرا مشاوره پایان‌نامه مهندسی برق پایان نامه من را انتخاب کنیم؟

از آن‌جایی که ممکن است استادان دانشگاه به دلیل مشغله کاری همیشه در دسترس نباشند، مشاوره موسسات معتبر نیز راه‌حل خوبی برای سهولت انجام پایان‌نامه مهندسی برق است. از میان مشاوران فعال در این زمینه، موسسه پایان نامه من یکی از باسابقه‌ترین و معتبرترین موسسات است.

محققان و پژوهشگران باتجربه

موسسه در انجام پایان‌نامه بسیاری از رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی از جمله انجام پایان‌نامه مهندسی برق مشاوران و متخصصان باتجربه و خبره‌ای دارد و همواره برای همفکری و مساعدت دانشجویان و پژوهشگران آماده خدمت‌رسانی است. همچنین رضایت دانشجویان در سال‌های گذشته، نشانگر کیفیت بالای مشاوره در این موسسه است.

سرعت عمل و دقت

مشاوره بر سرعت عمل دانشجویان می‌افزاید، اما سرعت عمل نباید بر کیفیت نوشتن پایان‌نامه تاثیر منفی بگذارد؛ این یک اصل مهم و مورد توجه کارشناسان موسسه  است و آن‌ها به کمک تجربیات ارزشمندشان دقت و ریزبینی را به دانشجویان متذکر می‌شوند و به کوچک‌ترین جزییات توجه می‌کنند.

آینده تحصیلی و شغلی

از نکات مهمی که باید به آن توجه کرد، این است که انجام پایان‌نامه مهندسی برق با کیفیت خوب و امتیاز بالا می‌تواند آینده تحصیلی و شغلی نویسندگان آن را تضمین کند؛ بنابراین مشورت گرفتن از کارشناسان متخصص امری ضروری است.

خدمات مشاوره انجام پایان نامه کامپیوتر در موسسه

· مشاوره و آموزش رایگان پایان نامه نویسی و پروپوزال نویسی

· رساله نویسی و پروپوزال نویسی

·  مقاله نویسی

· چاپ کتاب

· ترجمه مقالات به انگلیسی

·  مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی

·  چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی

·  تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری

·  الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی

مطب ویژه :
انجام پایان نامه در اصفهان | انجام پایان نامه در شیراز | انجام پایان نامه در مشهد

روال انجام پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی برق

برای انجام پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی برق با هر گرایشی باید اصولی را رعایت کنیم که در اینجا به‌ طور اجمالی به آن‌ها می‌پردازیم:

انتخاب موضوع

نخستین مرحله انجام پایان‌نامه مهندسی برق انتخاب موضوع آن است. دانشجویان این رشته باید با در نظر گرفتن علایق و توانایی‌های خود و بررسی موضوعات مختلف به مطالعه اجمالی پایان‌نامه‌های گذشته بپردازند تا بتوانند موضوعی مناسب و جدید را انتخاب کنند. همچنین شرکت در جلسات دفاع دانشجویان دیگر این رشته می‌تواند زاویه دید دانشجویان را گسترش دهد و ایده‌های جدید به ذهن آن‌ها متبادر کند.

اطمینان از تکراری نبودن موضوع پایان‌نامه

نکته مهمی که شاید دغدغه بسیاری از دانشجویان باشد، تکراری نبودن موضوع پایان‌نامه‌شان است که البته این مساله به‌سادگی قابل حل است؛ چراکه برای چک کردن آن، روشی سهل و مطمئن وجود دارد: مراجعه به وبسایت ایرانداک. دانشجویان پس از آشنایی  با نحوه جستجوی پایان‌نامه در وبسایت ایرانداک به‌راحتی می‌توانند متوجه شوند که موضوع آن‌ها تکراری است یا خیر.

نوشتن پروپوزال مهندسی برق

نوشتن پروپوزال مهندسی برق مرحله دوم است. دانشجویان باید پروپوزالی بنویسند که به تایید هیات داوران برسد. بدیهی است نوشتن پروپوزال خوب و قابل قبول نیازمند اشراف کامل بر نحوه درست پروپوزال‌نویسی است که در این کار نیز مشاوره با کارشناسان موسسه  بهترین راهکار است. با کمک مشاوران متبحر و کارکشته موسسه  هم در وقت و انرژی صرفه‌جویی می‌شود و هم کیفیت کار حفظ می‌گردد. لازم به یادآوری است که در این سایت درباره نوشتن پروپوزال و سایر کارهای لازم برای انجام پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی برق مطالب مفیدی وجود دارد که پیشنهاد می‌کنیم با دقت آن‌ها را مطالعه کنید.

فصل‌بندی پایان‌نامه

چگونگی فصل‌بندی پایان‌نامه بستگی به قوانین دانشگاه محل تحصیل دارد. معمولا دانشگاه‌ها در این مورد قواعد خاصی وضع می‌کنند که البته اغلب کلیاتی مشترک دارند و فقط در جزییات با هم متفاوت هستند. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم دانشجویان این دستورالعمل‌ها را به دقت مطالعه کنند.

مقدمه

انجام پایان‌نامه مهندسی برق مانند سایر پایان‌نامه‌ها با نوشتن مقدمه‌ای جذاب آغاز می‌شود؛ مطالبی درباره کلیات طرح و دلایل دانشجو برای پرداختن به آن طرح پژوهشی، که نوع نگارش این بخش در جلب نظر خوانندگان و به‌ویژه هیات داوران دانشگاه نقش مهمی دارد.

پیشینه تحقیق

بررسی آثار گذشته و مطالعه پایان‌نامه‌های پیشین جزء کارهای مقدماتی دانشجویان برای انجام پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی برق است. در فصل دوم، توضیح این موضوع و بررسی تحقیقات انجام‌شده و نتایج آن‌ها به روند پژوهش و درک علت انتخاب موضوع پایان‌نامه کمک بسیاری می‌کند.

روش تحقیق

مطب ویژه :
شرایط بورسیه تحصیلی در کانادا و شرایط عمومی بورسیه تحصیلی در کانادا

معمولا شرح روش تحقیق در فصل سوم پایان‌نامه نوشته می‌شود و دانشجو باید به طور دقیق و جامع همه جزئیات روش انجام پایان‌نامه مهندسی برق را توضیح دهد. این بخش می‌تواند شامل شرح داده‌های مورد استفاده در متن، الگوریتم‌ها، مکانیسم‌ها، فرمول‌ها، آمارها، پرسش‌نامه‌‌ها و نرم‌افزارهای مورد استفاده در تحقیق باشد. گفتنی است برای انجام پایان‌نامه مهندسی برق نرم‌افزارهای بسیار مفیدی طراحی شده و در بازار موجود است.

نتایج

فصل چهارم پایان‌نامه اغلب به ذکر نتایج اختصاص دارد. در این بخش ارائه آمارهای دقیق بسیار مهم است و به تجزیه و تحلیل نتایج پایان‌نامه کمک شایانی می‌کند تا خوانندگان بهتر بتوانند نتیجه به دست آمده را درک کنند. بد نیست در این بخش، ابتدا مساله را به طور خلاصه و در چند خط عنوان کنیم و سپس به توضیح مکانیسم پیشنهادی‌مان و نتایج حاصل از آن بپردازیم.

بحث و پیشنهادها

در فصل پنجم پایان‌نامه جمع‌بندی نهایی بیان می‌شود. بهتر است در این بخش دانشجویان به مقایسه نتیجه تحقیقات خود با سایر راهکارها و نیز مزیت‌های احتمالی آن و همچنین ذکر نکاتی بپردازند که بتواند راهنمای سایر پژوهشگران و دانشجویان مهندسی برق باشد.

جلسه دفاع از پایان‌نامه

در نهایت آن‌چه نتیجه همه تلاش‌ها و مطالعات مفصل دانشجویان مهندسی برق را نشان خواهد داد، جلسه دفاع از پایان‌نامه است. در واقع جلسه دفاع از پایان‌نامه فرصتی است برای دانشجو تا از زحمات چندین ماهه برای نگارش پژوهش خود و یافته‌های جدیدش بگوید و هیات داوران و حضار را قانع کند که تحقیقاتش علمی، جامع، سودمند و کاربردی است. او باید بتواند به سوالات داوران و سایر دانشجویان پاسخ دهد و آن‌ها را به طور کاملا علمی قانع کند.

آماده کردن فایل پاورپوینت جذاب و گویا برای ارائه بهتر و قابل فهم‌تر در جلسه دفاع بسیار مهم است. خوب است برای توجه مخاطبان از متن‌های کوتاه در فایل استفاده شود و توضیحات دانشجو تکمیل‌کننده متن‌ها باشد. استفاده از جداول آماری و تصاویر مرتبط نیز تاثیر مثبتی دارد و به دانشجو کمک می‌کند.

چاپ مقاله در مجلات علمی و پژوهشی | چاپ مقاله در مجلات علمی و پژوهشی

برای چاپ مقاله علمی و پژوهشی و مشاوره انجام پایان نامه دکتری و مشاوره پایان نامه ارشد با ما تماس بگیرید : 09353132500

 پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه در ایران

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.