نگارش مقاله سه روزه یکهفته یکماه دوماه با بهترین قیمت

نگارش مقاله سه روزه یکهفته یکماه دوماه با بهترین قیمت

نگارش مقاله سه روزه یکهفته یکماه دوماه با بهترین قیمت

نگارش مقاله سه روزه یکهفته یکماه دوماه با بهترین قیمت :

نگارش مقاله تخصصی و علمی در کمترین زمان و با کمترین هزینه توسط محققین مجرب سایت پایان نامه من :

اگر پایان نامه و یا رساله مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری شما آماده باشد می توانید در سریع ترین زمان مقاله آماده و فرمت بندی شده خود را تحویل بگیرید . نگارش مقاله از پایان نامه و یا رساله که اصطلاح صحیح آن استخراج مقاله از پایان نامه است ، توسط محققین متخصص در هر رشته تحصیلی انجام می شود .

نوشتن مقاله ISI از پایان نامه و یا استخراج مقاله از پایان نامه درواقع نکته برداری از محتوای پایان نامه و یا خلاصه کردن محتوای پایان نامه در قالب و فرمت یک یا دو مقاله است . اگر هدف شما چاپ مقاله ISI هست باید در نظر داشته باشید که این مجلات ، مجلات معتبر بین المللی و شناخته شده هستند، در نتیجه دریافت پذیرش از این نوع مجلات بسیار سخت می باشد . ولی با رعایت نکات اصلی و استاندارد استخراج تخصصی ، ترجمه نیتیو و فرمت بندی استاندارد ، می توایند پذیرش مقاله را از مجلات ISI دریافت نمایید .

استخراج مقاله ISI

راه حل ویژه و روش استثنایی کسب نمره و امتیاز چاپ مقاله ، استخراج مقاله isi از پایان نامه دانشجویان می باشد . یعنی تمامی دانشجویانی که موفق به تدوین پایان نامه خود شده اند می توانند با استخراج مقاله isi از همان پایان نامه و چاپ آن در مجلات معتبر isi به امتیازات مورد نیاز خود دست یابند . صفر تا صد نمره مقاله ISI در دستان محققان و کارشناسان متخصص سایت پایان نامه من . تنها با صرف 2 روز می توانید مقاله isi خود را دریافت نمایید . محققان سایت پایان نامه من با تخصص و حرفه خود در زمینه پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات isi می توانند در مدت زمان 2 الی 3 روز مقالات علمی شما را از پایان نامه شما استخراج نمایند . یعنی فقط کافی است تا پایان نامه خود را به کارشناسان سایت پایان نامه من ارسال نمایید و پس از حداکثر 3 روز مقالات علمی خود را دریافت نمایید .

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که در صدد دفاع از پایان نامه خود هستند و به دنبال کسب نمره کامل پایان نامه هستند می دانند که باید 2 نمره بخش پژوهشی را بدست آورند تا نمره کامل را دریافت نمایند . بهترین گزینه و پر امتیاز ترین راه برای بدست آوردن نمره کامل چاپ مقاله ISI است . علاوه بر نمره پایان نامه کارشناسی ارشد برای شرکت در مصاحبه دکتری و قبولی از مصاحبه دکتری نیز مقاله ISI بزرگترین امتیاز را دارد . همچنین برای دریافت مجوز دفاع در مقطع دکتری و دریافت نمره پایان نامه دوره دکتری تخصصی نیز پذیرش و چاپ مقاله ISI امتیاز قابل چشمگیری دارید .

کارشناسان سایت پایان نامه من با سابقه ای درخشان با بیش از 5 سال فعالیت در حوزه پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات علمی معتبر داخلی و خارجی به نکات تخصصی در این حوزه دست یافته اند که آنها در اختیار پژوهشگران عزیز قرار می دهند تا بتوانید به راحتی مقالات علمی خود را نگارش نمایید.

  1. برنامه ریزی دقیق و اصولی داشته باشید
مطب ویژه :
استخراج مقاله ISI از پایان نامه

برای نگارش یک مقاله، ابتدا باید یک برنامه ریزی خوب برای آن تدوین کنید. برای اینکه یک مقاله ای نوشته شود، ابتدا باید ایده ای وجود داشته باشد، سپس آن ایده یا فرضیه مورد بررسی و مطالعه قرار گیرد و در نهایت طی یک پروسه پژوهشی، نتایج کار در قالب یک مقاله نوشته شود. تکنیک اصلی برای نگارش مقاله عبارت است از ”رویکرد برنامه ریزی شده برای یک مسئله تعریف شده”. این عبارت تعریف کلی از فرایند نگارش مقاله را مطرح می کند.

  1. تعیین نظم و چهارچوب برای مطالب گردآوری کرده

یک مقاله زمانی مورد قبول خواهد بود که بر اساس چهارچوب تعریف شده و با نظم منطقی خود نوشته شود. ساختار کلی یک مقاله از موضوع اصلی آن، هدف از انتخاب این موضوع و نوع مخاطبین منشاء می گیرد. وقتی شما حرفی برای گفتن نداشته باشید، چگونه می توانید یک مقاله بنویسید؟ یا اگر فرضیه درستی نداشته باشید مطمئنا در نیمه راه به مشکل بر خواهید خورد و کار نگارش مقاله را کنار خواهید گذاشت. اما در صورتی که نسبت به موضوع و ایده خود، اطمینان کامل داشته باشید، خواهید توانست نگارش مقاله خود را به نحو احسن انجام دهید.

  1. درباره طرح یا ایده خود مطالعه کنید

وقتی از طرح یا ایده خود مطمئن شدید، قدم بعدی مطالعه و استفاده از منابع خوب برای کسب اطلاعات کافی در خصوص ایده می باشد. بعضی از افراد در این مرحله شروع به نگارش مقاله می کنند، چون حس می کنند به اندازه کافی می دانند که چه می خواهند بنویسند و چگونه بنویسند که در این صورت بسیار خوب خواهد بود. اما لازم است تا ابتدا یه مطالعه خوب در خصوص طرح خود انجام دهید. از مقالاتی بروزی که در خصوص طرح و ایده شما چاپ شده است استفاده نمایید. مقالات همیشه بهترین منبع برای مطالعه هستند. زیرا مطالب آنها قابل اطمینا و بروز می باشد. در حین مطالعه همیشه یک دفتر یادداشت در کنار دستتان داشته باشید تا مطالبی که به نظرتان می رسد در نگارش مقاله می تواند به شما کمک کند را یادداشت نمایید.

  1. گروه بندی یادداشت ها و اطلاعات

بعد از اینکه احساس کردید به اندازه کافی مطالعه کرده اید و اطلاعات مورد نیاز را یادداشت کرده اید، تنها کاری که لازم است انجام دهید، برداشتن هر گروه از یادداشت ها و نوشتن آنها در قالب جملات مناسب و صحیح می باشد. از اینجا به بعد انگار مقاله خود به خود نوشته می شود.

  1. انتخاب یک عنوان خوب و جذاب

نگارش مقاله خود را با یک عنوان خوب و جذاب آغاز کنید. بسیاری از دانشجویان عنوان پایان نامه خود را برای مقاله انتخاب می کنند.این نکته را هیچ گاه فراموش نکنید که عنوان و چکیده مقاله هستند که خوانندگان را به خود جذب می کنند. فراموش نکنید مقاله شما باید با هزاران مقاله دیگر با عنوان های مشابه رقابت کند. اینها از نکاتی هستند که بایستی در نظر بگیرید.عنوان مقاله، خواننده متخصص را جذب و خواننده معمولی را علاقه مند کند.

  1. پیشینه تحقیق را گردآوری کنید
مطب ویژه :
انگیزه نامه برای تحصیل در مقطع دکتری چیست و چقدر در پذیرش موثر می باشد ؟

پس از تعیین نام مقاله به سراغ بخش بیشینه تحقیق بروید و با یک مقدمه از موضوع مقاله، آن را آغاز کنید؛ سپس هدف خود را از این مطالعه بیان کنید و بعد به سراغ کارهای انجام شده در گذشته که هم راستا با موضوع شما می باشد، بروید.

  1. روش تحقیق را تعیین نمایید

پس از مطالعات پیشینه تحقیق و آشنا شدن با پیشینه تحقیق باید روش کار و تحقیق خود را مشخص نمایید. تعیین روش تحقیق بخش بعدی مقاله می باشد که بایستی آن را بنویسید.

  1. نتیجه گیری

اگر نتایج مطالعه خود را بطور کامل گرفته اید، پس از اتمام روش کار، بخش نتیجه مقاله را بنویسید. نتایج مقاله مهم ترین بخش مقاله است و بایستی با دقت بیشتری نوشته شود.

  1. روی هدف خود متمرکز شوید

بسیاری از اهداف عالی مورد نظر مجله های پژوهشی، گزارش نتایج مهم بدست آمده از مطالعات انجام شده می باشد. در واقع ارزش یک مقاله به نتایجی است که در آن نوشته می شود. وقتی مقاله خود را به یک مجله ارسال می کنید، اولین بخشی که داوران مجله به آن توجه می کنند، بخش نتایج مقاله می باشد. در واقع این سوال برای داوران مطرح می شود که ” آیا اطلاعات موجود در مقاله قابل توجه و جدید بوده و ارزش چاپ شدن را دارند؟ ” . این موضوع از اولین سوالاتی است که در ذهن ویراستارهای یک مجله پژوهشی در مورد مقاله شما مطرح می شود. از این رو باید به اندازه کافی از خوب بودن مقاله خود اطمینان داشته باشید. همیشه به عنوان نفر سوم به مقاله خود نگا کنید و خود را به جاوی داوران مجله قرار دهید تا ببینید آیا مقاله شما ارزش چاپ شدن را دارد یا نه. بنابراین در هنگام نگارش مقاله خود، به هدف اصلیتان که همان نتایج کارتان هست، تمرکز بیشتری داشته باشید.

  1. چکیده مقاله

درست است که جایگیری چکیده مقاله قبل از مقدمه و در ابتدا است ولی نگارش آن بعد از به نتیجه رسیدن آغاز می گردد و باید نتایج بدست آمده را بطور خلاصه در چکیده بیان کنید .این نکته را هیچ گاه فراموش نکنید که عنوان و چکیده مقاله هستند که خوانندگان را به خود جذب می کنند. فراموش نکنید مقاله شما باید با هزاران مقاله دیگر با عنوان های مشابه رقابت کند. اینها از نکاتی هستند که بایستی در نظر بگیرید . چکیده مقاله حس خواننده متخصص را در خواندن مقاله تحریک کرده و اطلاعات کافی در دسترس خوانندگان معمولی قرار دهد.

برای چاپ مقاله علمی و پژوهشی و مشاوره انجام پایان نامه دکتری و مشاوره پایان نامه ارشد با ما تماس بگیرید : 09353132500

پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه در ایران

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.